Rooster zwemles 2022

Rooster zwemles 2022

Zwemles rooster de Meermin 

Bad 1 : Ondiepe bad, Bad 2: Half-diepe bad en Bad 3: Diepe bad.

ABC zijn de benamingen voor het Zwem-ABC en V1 t/m 4 zijn de vaardigheidsopleidingen.

Tijdens de grote schoolvakantie worden de lessen ’s morgens gegeven, rooster gelijk aan zaterdag.

Dinsdag

15:15 – 15:45    1A          2A              

15:45 – 16:15    1A          2A              3A

16:15 – 16:45    1A          2A              3A

16:45 – 17:15    1A          2A               B

17:15 – 17:45    1A          2A               B

17:45 – 18:15                                     C

18:15 – 18:45    V1           V2               V3              V4

19:00 – 20:00   WATERPOLO

19:45 – 20:30  TRIMZWEMMEN 

Woensdag

17:00 – 17:45   SURVIVAL 

19:00 – 19:30   PLANKSPRINGEN 

19:00 – 19:45   SNORKELEN starters/gevorderden

Donderdag

15:15 – 15:45    1A          2A

15:45 –  16:15   1A         2A               3A

16:15 – 16:45    1A          2A              3A

16:45 – 17:15    1A          2A               B

17:15 – 17:45    1A          2A               B

17:45 – 18:15                                     C

18:15 – 18:45    V1           V2               V3              V4

19:45 – 20:30   TRIMZWEMMEN 

Vrijdag

15:15 – 15:45    1A          2A

15:45 – 16:15   1A          2A               3A

16:15 – 16:45   1A          2A               3A

16:45 – 17:15   1A          2A               B

17:15 – 17:45   1A          2A               B

17:45 – 18:15                                    C

18:15 – 18:45   V1           V2               V3              V4

19:00 – 19:45   SNORKELEN starters/gevorderden

Zaterdag

09:30 – 10:00    1A          2A

10:00 – 10:30   1A          2A              3A

10:30 – 11:00   1A          2A              3A

11:00 – 11:30   1A          2A               B

11:30 – 12:00   1A          2A               B

12:00 – 12:30                                    C

12:30 – 13:00   V1           V2             V3              V4

10:00 – 10:30   PLANKSPRINGEN starters

10:30 – 11:00   PLANKSPRINGEN gevorderden